Tetep saeutik saos ieu freezer ka haneut nepi kapan. Ngarasakeun saos ieu nikmat mibanda jajan, és krim, atawa roti pudding. sambel kolot baheula ieu dijieun kalayan gula, cai, jeung krim. A vanili saeutik méré sambel rasa tambahan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup gula (granulated)
- cai 1/4 gelas
- 1 cup krim sebat beurat
- ekstrak vanili 1/4 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun gula jeung cai dina panci beurat leuwih panas low.
- Panutup jeung masak pikeun ngeunaan 5 menit, atawa dugi gula larut. Ningkatkeun panas ka sedeng luhur sarta masak, aduk remen, dugi gula kabukti a sedeng warna coklat emas, ngeunaan 5 nepi 7 menit.
- Taliti sarta lalaunan nambah krim sarta vanili, maké séndok kai panjang-diatur pikeun aduk. Simmer dugi caramel nu leyur na blends kana krim, ngeunaan 2 menit.
- sambel teh bakal mulus rada thickened. Ngawula ka haneut atawa tiis.
- Tambahkeun deui krim saeutik saméméh porsi lamun éta teuing kandel.
Anjeun bisa ogé kawas
asin Caramels
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 47 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |