Nipis ieu beurre saos Blanc resep ngajadikeun euyeub, saos sampurna tangy pikeun salmon grilled atawa hayam. Pikeun rasa ditambahkeun jeung hiasan, Sprinkle capers atop wewengkon plato rengse.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok seger jeruk nipis
- anggur bodas 4 sendok garing
- 2
- shallots , finely dicincang
- 1 séndok creme fraiche
- 1 cup tiis mentega, potong 16 batu
Kumaha Jieun Éta
Dina panci sedeng leuwih sedeng luhur panas, mawa jeruk nipis, anggur, jeung shallots ka kulub a. Nuluykeun ngagolakkeun campuran pikeun 3 nepi ka 5 menit, nepika ngurangan tur thickens saeutik. Nambah fraiche creme mun glaze jeung kulub eta pikeun tambahan 2 menit.
Tambahkeun mentega, salah kubus dina hiji waktu, sahingga unggal sapotong mentega ka pinuh ngaleyurkeun saméméh nambahkeun hiji salajengna. Nalika panungtungan tina mantega geus ngan dilebur, piceun pan ti panas sarta galur kaluar shallots, upami hoyong.
Musim saos Blanc beurre kalawan uyah jeung cabé sarta ngalayanan langsung.
lemon beurre resep sambel Blanc Hal ieu ngajadikeun kira 1 cup asin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 431 |
| total Fat | 47 g |
| jenuh Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 124 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |