Iblis urang Punch mangrupa gampang saayana cocktail yén pasangan sumanget Méksiko jeung sababaraha rasa buah. Rasa amis tina limoncello counteracts campuran haseum jeung blends nicely jeung rasa agave of a saayana Blanco alus .
cocktail jeruk Ieu sampurna pikeun pihak Lebaran atawa kasempetan wae sapanjang taun.
Ningkatkeun resep ieu eusian mangkok punch ku cara tetep babandingan 2 bagian saayana, 1 bagian tiap liqueur jeruk, limoncello, campuran haseum jeung 1/4 bagian jus jeruk.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- saayana
- 1 ons
- liqueur jeruk
- 1 ons
- limoncello
- 1 ons
- campuran haseum
- dash tina
- jus jeruk
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan dina shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana gelas haseum atawa highball .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 58 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 5 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |