resep apal clafouti ieu, ogé nyaho sakumaha clafouti aux pommes, mangrupakeun versi homespun of a puffed jajan custard Perancis tradisional. Kombinasi Palasik tina apel, nipis, sarta kayu manis ngadamel kanyamanan piring hebat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 séndok mentega softened
- 1 cup sakabeh susu
- 1/4 cangkir krim beurat
- 2/3 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 3 endog badag
- 1/4 cangkir granulated gula
- 2 teaspoons ekstrak vanili
- 1 séndok grated lemon zest
- 1/2 séndok téh taneuh kayu manis
- 1/4 séndok téh uyah
- 4 cangkir sliced apel amis-tart
- Gula 1 séndok confectioners '(tipung)
Kumaha Jieun Éta
Preheat oven mun 350F. Mentega a 9 inci ku 9 inci baking pasagi piring atawa 9 inci jero-piring pai buleud jeung mentega softened.
Dina mangkok badag, whisk babarengan susu, krim, tipung, endog, gula, ekstrak vanili, lemon zest, kayu manis, jeung uyah nepi ka ngabentuk mangrupa mulus, adonan ipis. Nyebarkeun 3/4 cangkir adonan onto handapeun baking piring disusun jeung Panggang eta keur 2-4 menit. Lalajo adonan raket tur ngaleupaskeun sateuacan eta cooks ngaliwatan lengkep.
Ieu ngan kedah mimiti thicken tur nyetel keur dikaluarkeun tina oven.
Mindahkeun piring ka permukaan heatproof tur ngatur éta apel dina pola kipas leuwih adonan panas. Tuang adonan sésana ngaliwatan apel na Panggang pikeun 35-40 menit, dugi péso diselapkeun dina puseur asalna kaluar beresih.
Sprinkle gula confectioners 'leuwih clafouti rengse sarta ngalayanan eta haneut.
resep apal clafouti Hal ieu ngajadikeun 8 servings.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 215 |
| total Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 128 mg |
| natrium | 236 mg |
| karbohidrat | 26 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 6 g |