resep nikmat Ieu kahadean Lekha Menon. Ieu gampang masak sarta jadi ngeunah, urang bisa dahar eta kabeh ku sorangan. Anjeun, tangtu, bisa milih pikeun ngagabung deui jeung chapatis panas atawa béas sarta daal favorit anjeun!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 zucchini badag
- 3 sdm. tipung bengal gram (
- besan )
- Uyah secukupnya
- 1/2 TSP. bubuk turmeric
- 1/2 TSP. cabe bubuk beureum
- 1 TSP. bubuk cumin
- 1 TSP. sikina cumin
- 1 TSP. Sikina carom (ajwain, nalungtik uskup urang)
- 3 sdm. sayur / canola / sunflower masak minyak
Kumaha Jieun Éta
- Ngumbah zucchini tuntas jeung pat garing. Ayeuna potong suku lengthwise lajeng dadu kana 1 "lembar.
- Nunda zucchini cut kana mangkok campur kode badag. Tambahkeun tepung bengal gram, turmeric, cumin na powders cabe beureum, uyah secukupnya sarta campur ogé mun jaket sagala buah zucchini. Tetep kumisan keur engké.
- Panas minyak dina jero loyang dina seuneu sedeng, dugi panas.
- Nambah cumin na ajwain siki jeung masak saacan maranéhna ngeureunkeun spluttering. Ayeuna nambah zucchini tur gaul ogé.
- Simmer seuneu jeung masak nepi ka bengal palapis tipung gram geus asak - dinya bakal béda emas sareng masihan off ambu asak. Ideally, nu zucchini bakal ogé masak ku waktos ieu.
- Ngawula ka panas jeung chapatis atawa béas sarta daal favorit anjeun!
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 19243102 |
| total Fat | 401.670 g |
| jenuh Fat | 94.008 g |
| jenuh Fat | 22.254 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6.993.903 mg |
| karbohidrat | 3.492.861 g |
| Serat dietary | 1.191.710 g |
| protéin | 1.406.408 g |