Ieu basajan jelly candies bisa dijieun maké ampir jus sagala, salami eta geus tapis (lamun perlu). Coba nyieun sababaraha variétas beda ngawula babarengan. Ogé, percobaan kalawan wangun béda, sarta kalawan rolling nu jellies di gula jeung ninggalkeun aranjeunna polos.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok unflavored gelatin
- sari buah 2/3 cangkir (tapis, pilihan anjeun)
- 6 sendok gula
- 4 sendok sirop jagong
- Pilihan: ngawarnaan kadaharan
- Pilihan: gula superfine
Kumaha Jieun Éta
1. Nyiapkeun pan 6 inci ku wetting eta enteng ku cai.
2. Teundeun gelatin di 4 sdm cai soften salila kira 5 menit.
3. Tempat nu jus, gula jeung sirop jagong dina panci sedeng leuwih panas sedeng. Aduk dugi gula larut.
4. Aduk gelatin jeung terus diaduk nepi ka larut gelatin.
5. Dina tahap ieu, tambahkeun ngawarnaan kadaharan upami hoyong.
6. Tuang kana pan disusun jeung ninggalkeun dugi lengkep disetel.
7. Lamun diatur, balikkeun kaluar pan jeung motong ku peso seukeut atawa cookie cutter kana wangun nu dipikahoyong.
8. Jellies bisa digulung gula superfine, upami hoyong, atanapi dilayanan polos.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 11 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |