Tradisional ieu kéju soufflé nyaéta cahya, airy, sarta gurih - sagalana a soufflé kéju kedah! resep gampang Ieu bisa dikocok nepi di 15 menit pikeun hasil flawless. Gruyere na Comte kéju bisa dipaké bulak di bistro ieu Palasik.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 sendok tambah 2 sendok mentega, softened
- 1/4 cangkir finely grated kéju Parmesan
- 1/3 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- susu 1 1/2 gelas
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
- Scant 1/8 séndok pala grated
- 6 endog badag, dipisahkeun
- 8 ons grated Comte atanapi Gruyere kéju
- 1/2 séndok krim of karah
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 400. Sikat jero hiji piring soufflé badag kalayan 2 sendok mentega softened. Sprinkle nu Parmesan onto beungeut buttered plato jeung gently ngocok piring ka nyebarkeun kéju anu merata nepi sisi.
- Dina panci badag diatur leuwih panas sedeng, ngalembereh 4 sendok mentega. Whisk tepung kana mentega dilebur, sarta masak, aduk terus, keur 1 menit. Lalaunan aduk teh susu kana campuran mentega, sarta masak, aduk terus, nepika thickens.
- Dipiceun susu ti panas sarta aduk di asin, lada, pala, yolks endog, sarta kéju. Dina bersih, mangkok garing misah, ngéléhkeun bule endog jeung krim of karah dugi endog formulir bodas puncak kaku. Aduk sababaraha spoons tina bule endog kana campuran kéju lajeng gently melu bule endog sésana kana adonan soufflé.
- Tuang adonan kana piring soufflé disusun jeung Panggang dinya salila 25 ka 30 menit, atawa dugi soufflé kasebut puffed na coklat emas jero. Ngalayanan soufflé kéju langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 303 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 166 mg |
| natrium | 492 mg |
| karbohidrat | 11 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 16 g |