Spiced kacangan dicampur téh penting pisan pikeun pihak, sareng adun gurih ieu kacangan bakal hit kalayan sémah Anjeun. The kacangan anu seasoned jeung campuran bubuk cabe, rawit, sarta uyah bawang bodas.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok mantega
- 1 cup pecans (halves)
- 1 cup almond (sakabeh)
- 1 cup kacang (garing-Anggang unsalted)
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1 séndok cabe bubuk
- 1/2 séndok téh uyah bawang bodas
- 1/4 séndok rawit cabé
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 300 °. Tambahkeun mentega ka baking pan 13- x 9- x 2 inci; Nyetél pan dina oven ka ngalembereh mentega.
- Nalika mentega geus dilebur, nyabut pan ti oven; nambahkeun pecans, almond, kacang, sareng saos Worcestershire ka mentega dilebur. Gently aduk nepi ka dicampurkeun ogé.
- Panggang campuran nut nepika toasted, aduk aya kalana. Ieu bakal butuh ngeunaan 30 menit.
- Leupaskeun kacangan ti oven na Sprinkle campuran merata jeung bubuk cabe , uyah bawang bodas, sarta rawit cabé. Tos dugi dicampurkeun ogé.
- Mindahkeun kacangan haneut kana mangkok sarta ngalayanan geuwat, atawa ngantep kmu nyimpen aranjeunna dina suhu kamar dina wadahna airtight dugi siap ngaladénan.
nut Resep
Chrisanne urang Cajun Spiced Pecans
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 220 |
| total Fat | 21 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 5 mg |
| natrium | 24 mg |
| karbohidrat | 6 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 7 g |