endog Deviled mangrupakeun hiji Palasik pihak, jeung versi ieu ngajadikeun parobahan agung rutin. Ditambah horseradish mun keusikan méré endog ieu mangrupa pulas lada.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 10
- endog keras pindang (peeled)
- 3 séndok mayonnaise
- 1 séndok disiapkeun
- horseradish (tambahan-panas lamun pikaresep, sarta secukupnya)
- 1 séndok
- Dijon mustard
- 1 séndok cuka bodas
- Dash tina saos panas
- Uyah secukupnya
- Hideung cabé kana rasa
- Pilihan: paprika sakumaha diperlukeun
- Pilihan: sliced chives
Kumaha Jieun Éta
- Potong endog dina satengah lengthwise na scoop kaluar yolks kana mangkok sedeng. Susun bule, motong sisi up, dina platter porsi.
- Ngagunakeun garpu, mash di yolks jeung mayonnaise, horseradish, mustard, cuka, asin panas, sarta uyah jeung cabé secukupnya, dugi campuran ampir rata. Mun campuran sigana garing, tambahkeun touch mangrupa langkung Mayo.
- Maké séndok, atawa kantong pastry dipasangan ku tip béntang, generously eusian liang dina halves endog kalawan campuran konéng. Sprinkle tops kalawan paprika na chives. Chill ogé saméméh porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 55 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 105 mg |
| natrium | 75 mg |
| karbohidrat | 0 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 4 g |