Dina resep gampang ieu, smoked babi chops anu dipanggang ku keureut nanas.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 smoked chops babi loin
- 6 keureut nanas (seger atawa canned nanas)
- uyah jeung cabé
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun chops smoked on rak dina piring baking.
- Luhur tiap rendang jeung nyiksikan nanas.
- Panggang dina 300 ° salila 1 jam.
- Usum jeung uyah jeung cabé.
Tempo ogé
Langkung Resep p
- Crockpot Babi Chops Agung
- Chops Babi Braised Jeung Oranyeu jeung Bawang
- Super Mudah slow cooker Chops Babi
- Basajan Chops Babi Braised
Ngalambatkeun cooker Resep | Casseroles | Index Resep Utama
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 469 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 134 mg |
| natrium | 165 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 44 g |