Ieu daging babi chops ngeunah téh mangrupa snap nyiapkeun jeung masak di skillet nu. Ngawula ka ieu chops well-seasoned kalawan béas atawa kentang, babarengan jeung jagong atawa sayur karesep Anjeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 chops loin babi
- Dash Creole bumbu (atawa adun uyah seasoned)
- Dash cabe hideung (Freshly taneuh)
- 3 séndok sadaya-Tujuan tipung
- 2 sendok minyak zaitun atawa minyak Canola
- sirop maple 1/4 cangkir
- 1 séndok gula coklat lampu
- Jus 1 lemon
- Jus 1 jeruk (atawa lemon sejen)
Kumaha Jieun Éta
- Musim babi chops dina dua sisi kalawan Creole bumbu jeung cabé; lebu jeung tipung.
- Panas minyak dina skillet badag leuwih panas sedeng.
- Masak di chops salila kira 5 menit dina saban gigir dugi nicely browned.
- Dina cangkir atawa mangkok, ngagabungkeun hirup aing maple, gula coklat, jeruk nipis, sarta jus jeruk.
- Tambahkeun campuran sirop jeung chops babi; nutupan jeung masak pikeun 15 menit, péngkolan 3 nepi ka 4 kali tetep dina chops coated kalawan sirop.
- Uncover jeung masak pikeun ngeunaan 5 menit deui, péngkolan sakali dua kali.
Langkung Chops Babi
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 627 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| kolesterol | 134 mg |
| natrium | 509 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 46 g |