Ieu babi ditarik ngeunah dijieun ku saos cuka spiced dina gaya Propinsi Sulawesi Tenggara. Vérsi ieu dijieun kalayan jumlah leutik saos tomat sarta sababaraha rempah marengan sababaraha cabe bubuk jeung sambel Tabasco. Top sandwiches off jeung kieu enak basis cuka Carolina Slaw .
Resep patali: slow cooker ditarik Babi sandwiches Barbecue sarta slow cooker ditarik Babi Barbecue, Carolina Style
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ka 2 1/2 pon babi taktak manggang
- 1/2 séndok téh uyah
- cikal seledri 1/2 séndok
- 1/8 séndok téh kayu manis, taneuh
- 2 sendok cuka cider
- 1/4 cangkir saos tomat
- 1/4 séndok cabe bubuk
- 1/4 séndok téh taneuh pala
- Gula 1/4 séndok
- cai 1/2 gelas
- cuka cider na Tabasco, mun rasa
Kumaha Jieun Éta
- manggang Brown dina jumlah leutik gajih; nempatkeun dina roasting atanapi baking badag pan.
- Campur 9 bahan hareup dina panci jeung mawa ka kulub a. Tuang leuwih manggang jeung nutupan kalayan foil.
- Panggang manggang dina hiji preheated 325 F oven, kira 40 menit per pound, atanapi dugi rengse tur pisan lembut, basting kalana kalawan drippings.
- Mindahkeun babi manggang ka dewan motong.
- Dipiceun daging tina balung jeung rendang atanapi shred babi jadi buah leutik.
- Usum babi secukupnya kalawan cuka tambahan sarta saos panas.
- Ngalayanan ditarik babi panas kalawan buns sandwich, coleslaw, salad kentang, sarta kacang dipanggang.
Resep sarupa
- Ngalambatkeun cooker Texas ditarik Babi
- Ngalambatkeun cooker Méksiko ditarik Babi
- Chipotle Babi ditarik
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 381 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 143 mg |
| natrium | 245 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 39 g |