Paké chops babi atawa hayam sangkan crockpot ieu casserole a satisfying hidangan hiji-piring. casserole béas crockpot Ieu snap nyieun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 can krim tina naon sup (hayam, supa, seledri)
- 1 sup tiasa tina béas
- 1 sup tiasa tina susu
- 1 pound babi chops (atawa hayam)
Kumaha Jieun Éta
Campur 3 bahan mimiti babarengan dina cooker slow.
Top dua opat potongan boh chops babi atawa hayam. Sprinkle kalawan asin, lada, tur paprika.
Panutup jeung masak di low pikeun 5 jeung 7 jam, atawa dugi béas nu geus lembut jeung daging geus asak.
Ngagaduhan 2 ka 4.
Dibagikeun ku Tonya.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 780 |
| total Fat | 41 g |
| jenuh Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 184 mg |
| natrium | 387 mg |
| karbohidrat | 53 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 47 g |