Ipis babi chops ngadamel skillet hidangan basajan kalawan rasa fabulous nalika aranjeunna nuju dipasangkeun kalayan hiji saos kéju Boursin gampang. A anggur saeutik mantuan rasa saos tapi diganti ku kaldu hayam lamun teu paduli masak kalawan anggur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 boneless babi chops, ngeunaan 3 ketebalan / 4 inci
- uyah halal jeung cabé hideung Freshly taneuh, secukupnya
- 3 nepi ka 4 sendok tepung, keur pangerukan
- 2 sendok minyak zaitun
- 1/2 cangkir kaldu hayam
- 1/4 cangkir anggur beureum
- 1 pakét (5.2 ons) kéju Boursin jeung bawang bodas sarta bumbu atawa cabé
- 1/4 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Sprinkle babi chops kalawan uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh jeung jaket enteng jeung tipung.
- minyak panas leuwih panas sedeng dina skillet badag; coklat nu babi chops salila kira 3 menit dina saban gigir.
- Tambahkeun kaldu hayam na anggur beureum; mawa ka kulub a.
- Ngurangan panas mun sedeng-lemah sareng simmer, uncovered, salila 5 menit.
- Panutup jeung simmer pikeun 10 menit deui.
- Nambah kéju Boursin jeung cabé; masak, aduk terus dugi kéju geus dilebur. Ngawula ka chops jeung sambel kéju.
- Ngalayanan chops kalawan mashed atawa kentang dipanggang sarta sayuran favorit anjeun atawa Salad tossed pikeun tepung kulawarga sapopoé nikmat.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 807 |
| total Fat | 46 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 251 mg |
| natrium | 634 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 80 g |