Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound tenderloins payudara hayam
- tipung 1/2 cangkir
- 1 bodas endog
- 1/2 cangkir jambu jelly
- cuka 3 séndok
- kecap 2 sendok
- 1/4 cangkir gula coklat
- cai 1/2 gelas
- 2 sendok aci jagong
- 1 sendok jahé (finely dicincang)
- 4-6 sendok minyak nabati
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu tipung dina mangkok deet, jeung usum kalawan uyah jeung cabé. Tempat anu bodas endog dina mangkok misah, sarta whisk gently.
- Dip potongan hayam di tepung, teras dina bodas endog, lajeng dina tepung deui.
- Panas minyak 4 sendok dina katél atawa skillet badag dina panas tinggi sedeng. Lamun minyak nu aya panas, tambahkeun potongan hayam, jeung masak sakeudeung, ngarobah sakali, nepi ka maranehna coklat emas dina dua sisi na ngan asak liwat. Sisihkan.
- Dina mangkok alit, aduk 2 sendok cai kana aci jagong jeung whisk nepi ka rata. Sisihkan.
- Dina panci, campur jelly, kecap, gula coklat, cuka, jeung cai, sarta dibawa ka kulub a. Simmer gently, aduk, keur 1-2 menit.
- Aduk campuran cornstarh sarta neruskeun simmer, aduk, dugi campuran mimiti thicken.
- Dina katél sarua atawa skillet nu asak hayam, panas minyak sésana (nambahkeun leuwih lamun perlu) jeung tumis bawang bodas, nepi ka lemes sarta seungit.
- Tambahkeun saos jambu keur skillet, sarta nambahan potongan hayam.
- ayam panas liwat, aduk nepi ka jas jeung glaze nu.
- Ngawula ka leuwih béas.
Ngagaduhan 4.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 644 |
| total Fat | 40 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 23 g |
| kolesterol | 95 mg |
| natrium | 932 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 34 g |