Hoyong rusiah tepung grilled gancang? Campur up marinade ieu peuting tadi. Nempatkeun ieu chops babi na marinade dina kantong resealable jeung refrigerate. Dinten salajengna anjeun bisa terang grill jeung boga chops siap di kirang waktos ti waktu nu diperlukeun pikeun nunda babarengan Salad a.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 1 ka 1 chops babi iga 1/2 inci
- 1/3 cangkir / 80 ml madu
- 1/4 cangkir 6 ml cup anggur bodas
- jus 1 lemon
- 3 séndok / 45 kecap ml
- 2-3 cengkéh bodas
- 1/2 séndok / 2,5 ml cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
1. Campur madu, jeruk nipis, kecap anggur bodas, bawang bodas jeung cabe hideung babarengan. Teundeun bareng jeung chops dina kantong plastik, segel, sarta sapeuting refrigerate.
2. Tempat hiji tugas sapotong beurat tina aluminium foil ngaliwatan coals atanapi briquettes di puseur grill Anjeun. Preheat. Solokan chops nyimpen marinade nu.
3. Tempat chops ngaliwatan foil on grill jeung ngurangan panas ka sedeng. Grill ngeunaan 16-18 menit atawa nepi ka suhu internal dina bagian thickest of chops ngahontal 150 derajat F.
Angkat ti grill jeung nutupan kalayan aluminium foil.
3. Bawa marinade wengkuan ka simmer tinggi keur 2 menit, ngurangan panas mun sedeng lemah sareng simmer keur 6-7 menit. Ngawula ka asin leuwih chops grilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 259 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 33 mg |
| natrium | 743 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 14 g |