cobbler ngeunah ieu dijieun kalayan thinly sliced plums, sliced Pears, kayu manis, gula, sarta adonan topping amis lemes.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir plums (diadu jeung thinly sliced)
- 2 gelas Pears (sliced peeled)
- 3/4 cangkir gula granulated)
- 3 séndok aci jagong
- 1/4 ka 1/2 séndok kayu manis
- Pikeun Topping nu:
- 1 cup sadaya-Tujuan tipung
- 1 1/2 teaspoons baking powder
- 2 sendok gula
- 1/4 teaspoons uyah
- 1/4 cangkir mantega
- susu 1/4 cangkir tambah 1 ka 2 sendok
- 1 endog badag (enteng keok)
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun sliced plums, Pears, 3/4 cangkir granulated gula, aci jagong, jeung kayu manis. Tos babarengan jeung hayu nangtung dina suhu kamar pikeun ngeunaan 30 menit.
Ngagabungkeun tipung, baking powder, 2 sendok gula, jeung uyah. Motong di mentega dugi campuran nyarupaan hidangan kasar. Dina gelas a, whisk babarengan 1/4 cangkir susu na endog. Nyampur campuran susu kana campuran garing dugi moistened, nambahan deui susu lamun a konsistensi lemes anu dipikahoyong.
Adonan stiffer bisa turun kana buah sarta baris tahan bentuk na, tapi anjeun bisa resep jadi adonan lemes sarta leuwih spreadable.
Tuang campuran buah kana hiji 11x7 atanapi 9 inci baking pasagi piring. Spoon adonan leuwih buah jeung nyebarkeun kaluar, upami hoyong.
Panggang dina preheated 325 ° oven salila kira 40 nepi ka 50 menit, atawa dugi buah téh lembut sarta topping ieu browned.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 501 |
| total Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 172 mg |
| natrium | 517 mg |
| karbohidrat | 74 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 9 g |