Rutabagas nambahkeun rasa endah pikeun ieu kentang mashed. Kentang nu mashed kalawan ngan jumlah leutik mentega, sarta anjeun bisa make susu-gajih low sangkan aranjeunna torek.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon rutabaga, peeled na potong buah 2 inci
- 2 mun 2 1/2 pon kentang, peeled na potong buah 2 inci, ngeunaan 5 atawa 6 sedeng
- 2 sendok mantega
- susu 2/3 cangkir
- 1/4 séndok cabé
- 1/4 séndok pala, atawa rasa
- 2 teaspoons dicincang peterseli, pilihan
Kumaha Jieun Éta
- rutabaga Cook jeung kentang dina cai asin dina saucepans misah.
- Lamun duanana mangrupakeun lembut, piceun tina panas. Rutabaga bakal nyandak ngeunaan 30 menit, sarta kentang bakal nyandak kira 20 nepi ka 25 menit.
- solokan; puree atanapi mash rutabaga ogé, teras mash kentang. Ngagabungkeun rutabaga mashed jeung kentang; nambahkeun mentega, susu, lada, tur pala. Darso ogé. Rasa jeung nambahkeun leuwih uyah upami diperlukeun. Garnish kalawan peterseli dicincang, upami hoyong.
Langkung Rutabaga Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 213 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 14 mg |
| natrium | 55 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 6 g |