Bourbon sarta melon pacampur dina inuman basajan ieu pikeun pikaresepeun rasa, lampu. Refreshing cukup ngarasakeun kana poé panas panas, acan cukup rumit nginum sataun-buleud, anu Melon Santika mangrupakeun éndah, gampang inuman dicampur.
Inuman nu ciri Woodford Reserve, a nice jeung hipu Bourbon yén pasangan sampurna jeung melon rasa amis tina Midori. soda nu brings eta sadayana babarengan, transforming kana jangkung, sipper sparkling.
Lamun bade pindah kaluar Bourbon, Kuring nyarankeun bade kalawan hiji nu sarua jeung Woodford. The bourbons tougher bisa jadi alus di dieu, tapi di torek, leuwih amis bakal cocog hadé dina inuman nu tangtu ieu. Sanajan kitu, ngarasa Luncat ka ékspérimén sabab bisa kaget duanana urang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons
- Woodford Reserve Bourbon wiski
- 1/2 ounce
- Midori melon liqueur
- 1 ounce
- lemon-kapur soda
- Jeruk nyiksikan pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu liquors kana hiji kaca baheula ngeusi és.
- Aduk ogé .
- Top kalawan lemon-kapur soda.
- Garnish ku nyiksikan kapur.
Resep kahadean: Woodford Reserve Bourbon wiski
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 194 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 1 g |