mom mah ngajadikeun guacamole pangalusna ku nambahkeun Salsa toko-meuli ka alpukat, bungbu éta kalayan uyah jeung cabé, jeung nambahkeun sababaraha lebu pixie gaib teu saurang ogé lain-kuring kaasup-sigana bisa rada ngayakeun réplikasi. Ku kituna kuring dieureunkeun nyobian sangkan guac sakumaha alus sakumaha hers sarta datang nepi ka guacamole kuring sorangan seasoned kalawan chiles Anggang héjo sarta cilantro tinimbang tomat jeung bawang. Ieu hébat kalawan chip, on tacos, atawa naon baé cara lianna nu bisa ngagunakeun guacamole.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1
- jalapeno atanapi Chili héjo séjénna (atawa kira-kira 1 séndok canned dicincang Chili héjo)
- 3 alpukat
- 1 leutik bodas cengkeh (pilihan)
- 1/2 daun cup cilantro (sacara bébas dipak)
- 1 sendok jus jeruk
- Dash uyah laut rupa
Kumaha Jieun Éta
- Manggang Chili ku boh toasting dinya langsung ngaliwatan seuneu nu dina kompor gas atawa dina broiler a, péngkolan remen. Hayu diuk 5 atawa 10 menit, narik ati kulit charred, piceun tungtung bobot jeung siki, sarta mince.
- Samentara éta, liang alpukat, scoop kaluar daging, sarta mash dina mangkok sedeng. Mince bawang bodas jeung cilantro finely rendang. Tambahkeun ka alpukat kalayan jus jeruk jeung Chili minced. Aduk nepi ka ngagabungkeun. Tambahkeun uyah jeung cabé rasa.
- Ngawula ka geuwat atawa nyimpen sareng plastik dibungkus dipencet langsung ka pabeungeutannana pikeun nyegah Browning na chilled.
Craving hal béda? Coba salah sahiji resep guacamole ieu gantina.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 173 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 31 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 4 g |