Ieu tanggal kayu manis jajan pinuh ku rasa! Ieu teh ending sampurna hidangan wae atanapi unggulan barengan cangkir kopi pikeun saréat midafternoon. Candak cake ieu salajengna ngumpul atawa kasempetan husus Anjeun, tapi jadi disiapkeun bisa dipénta resep sadayana wengi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas diadu kaping
- 3 gelas tipung timer rising
- 4 endog, keok
- 1 lampu cup gula coklat emas
- 2 teaspoons taneuh kayu manis
- 1 séndok baking powder
- 3/4 cangkir mantega
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 350 derajat.
- Dina panci leutik, tempat tanggal jeung tambahkeun cai ngan pikeun nutupan. Bawa ka kulub sarta piceun tina panas. Solokan kaping na tempat di processor dahareun. Nyampur dugi kaping boga konsistensi némpelkeun-kawas.
- Dina mangkok badag nambahkeun kabéh bahan garing tur gaul gently kalawan garpu. Tambahkeun mentega, endog, sarta tanggal haneut. Teuing ku mixer leungeun dugi kabéh bahan anu tuntas anu dicampurkeun.
- Tuang bahan kana logam baking pan greased tur enteng floured. Panggang salila 40 menit atawa nepi ka peso diselapkeun atawa skewer asalna kaluar beresih.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 405 |
| total Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 150 mg |
| natrium | 287 mg |
| karbohidrat | 51 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 5 g |