wiski Kanada ngagabungkeun jeung Kuraso jeruk, nipis, sarta hint of bitters nyieun cocktail Kanada. Téh mangrupa enhancement basajan dirancang menikmati profil ngeunaan hiji wiski blended alus.
Ngarasakeun resep ieu? Pikeun pindah hal up, kantun skip nu jeruk nipis pikeun nyieun cocktail Marlene Dietrich.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons wiski Kanada
- 1/2 ounce
- Kuraso jeruk liqueur
- 1/2 ounce
- jeruk nipis
- 1 séndok
- sirop basajan (pilihan)
- dash tina
- bitters Angostura
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és.
- Ngocok ogé .
- Galur kana hiji kaca baheula .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 178 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |