A alus Margarita pernah mana kaluar tina fashion, tapi hiji Beergarita alus nyaeta ganda senang teh. Saayana sarta bir? Hayu urang kick Taco Salasa up lekukan, wajib urang? Bagian pangalusna ngeunaan resep ieu sabab aranjeunna nuju beku, anjeun tiasa ngadamel inuman ieu dihareupeun waktu pikeun pihak-ngan nyimpen éta di freezer nepi sémah anjeun anjog. Beergaritas nyieun slushies summertime unggulan teuing. Tuang kana Mason kendi, tambahkeun jerami, sarta tiis kaluar tina panas jeung ieu inuman beku refreshing.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 cangkir és
- 1 can beku limeade pekat
- 3/4 cangkir saayana atawa leuwih secukupnya
- 3/4 cangkir lampu bir, Méksiko bir anu pangalusna
- 1 jeruk
- uyah tangtu
Kumaha Jieun Éta
- Nambah és, limeade, saayana sarta bir kana Blénder a. Nyampur nepi ka rata.
- Motong kapur kana wedges. Paké 1 ngaganjel kana pasisian ujung kaca hiji. Ngajalankeun ujung kaca dina uyah kana jaket.
- Tuang di beergarita beku sarta garnish ku ngaganjel kapur.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 117 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 308 mg |
| karbohidrat | 20 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 2 g |