Chilled resep anggur sangria beureum flavorful Ieu teh pelengkap sampurna ka dinner romantis . Dilakukeun kalawan anggur beureum nanaon nu, Grand Marnier, apel, jeruk, jeung kapur.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir Grand Marnier
- 2 tangerines (atawa jeruk, potong bagéan)
- 1 lemon (sliced)
- 1 jeruk (sliced)
- 1 apal (sliced)
- Gula 1 séndok
- 1/2 cangkir
- jus jeruk
- 1 botol anggur beureum
Kumaha Jieun Éta
Campur kabéh bahan sangria babarengan sarta ngidinan diuk di fridge sahanteuna 2 jam, preferably sapeuting. Galur, upami hoyong, sarta ngalayanan sangria anjeun leuwih és.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 117 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 1 g |