The rellenos Chili casserole geus disiapkeun jeung refrigerated sapeuting atawa pikeun ngeunaan 8 nepi ka 10 jam. Ieu brunch basajan jeung ngeunah atawa casserole piring utama dijieun kalayan peppers hampang héjo Chili, endog, sarta kéju.
Paké abon adun kéju Méksiko atanapi taco adun keur leuwih panas sarta bungbu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 keureut roti bodas
- 1 1/2 cangkir (6 ons) abon seukeut kéju Cheddar
- 1 1/2 cangkir (6 ons) abon Monterey Jack kéju
- 2 kaléng (4 ons tiap) dicincang chiles héjo, lemes
- 6 endog, keok
- susu 2 gelas
- 2 teaspoons paprika
- 1/2 séndok téh garing sakabeh oregano
- 1/2 séndok cabé
- bawang bodas bubuk 1/4 séndok
- 1/4 séndok mustard garing
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun roti dina enteng buttered 9-demi-13-demi-2 inci baking piring.
- Sprinkle cheddar na Monterey Jack cheeses leuwih roti; luhur kalawan chiles héjo.
- Dina mangkok, whisk babarengan endog sarta bahan sésana; tuang leuwih kéju.
- Panutup jeung refrigerate nu casserole pikeun 8 nepi ka 10 jam.
- Angkat ti kulkas; hayu nangtung 30 menit.
- Panas oven ka 325 F.
- Panggang, uncovered, dina oven preheated pikeun 50 menit. Ngawula langsung. casserole bakal puff up bari baking lajeng settle sakumaha eta cools.
- Ngawula kalawan Salsa, krim haseum, atawa guacamole.
Ngajadikeun ngeunaan 6 ka 8 servings.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 400 |
| total Fat | 29 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 230 mg |
| natrium | 594 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 25 g |