kuadrat Jalapeno dijieun jeung campuran quiche-tipeu endog sarta peppers Chili sarta kéju. Ngawula ka ieu Ngaruwat lada sakumaha appetizers kalawan Salsa jeung krim haseum di sisi.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3-5
- jalapenos (siki dihapus, dicincang)
- 1 bisa / 4 peppers ons cabe (dicincang chiles héjo hampang)
- 8 ons Monterey Jack (abon)
- 8 ons Cheddar kéju (abon)
- 6 endog
- (keok )
- bawang bodas bubuk 1 dash
Kumaha Jieun Éta
- Mentega a baking pan 9 inci. Panas oven jeung 350 derajat.
- Sumebar dicincang peppers jalapeno na peppers Chili hampang di handap piring nu. Nyebarkeun cheeses leuwih peppers. Nambahkeun hiji dash bubuk bawang bodas jeung endog keok jeung tuang leuwih cheeses.
- Panggang dina 350 ° F keur 30 menit. Potong kuadrat leutik.
Langkung Jalepeno Resep
Jalapeno Quiche
kuadrat Quiche
Buttermilk Cornbread Jeung Jalapeno peppers na Banjarnegara
Jalapeno Macaroni na Opak
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 201 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 140 mg |
| natrium | 291 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 13 g |