Ieu salah sahiji jalma resep dessert vegan super-gancang jeung gampang nu pikir bakal secukupnya lucu, tapi nu leres decadent. Suuk mentega pai kalayan tahu mangrupakeun vegan dessert sampurna rélatif sehat kanggo kids (atawa kids-di-haté!).
The tukang roti vegan extraordinaire balik blog Veganmouse dijieunna ieu pai mentega suuk tur topped eta kalawan pretzels, coklat jeung tambahan mentega suuk pikeun saréat euyeub tur gooey, tapi sababaraha kacang ditumbuk jeung coklat tambahan salaku gambar oge bakal denok.
Dileueut!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 16 ons
- tahu silken
- 1 cup mentega suuk (creamy)
- Gula 3/4 cangkir
- susu kécap 2 séndok
- 2 sendok vanili
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun nu tahu, mantega suuk, gula, susu filem jeung vanili dina processor dahareun atawa Blénder tur nyampur nepi ka rata.
- Sendok kana cangkang pai. Refrigerate sahanteuna 2 jam jeung Preanger.
Reprinted kalayan idin ti The ruku 'Cook Citakan: Reflist.
Kawas nyieun pies homemade? Di dieu beuki susu-haratis sarta vegan pies nyobian:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 650 |
| total Fat | 40 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 312 mg |
| karbohidrat | 56 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 27 g |