Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas cai
- 2 sendok minyak nabati
- cuka 1/2 cangkir
- Gula 3/4 cangkir
- 1 séndok aci jagong
- Ciwit uyah
- pangsit:
- susu 1 cup
- minyak 1/2 cangkir
- 1/4 séndok téh baking soda
- 2 1/2 gelas tipung (sagala-Tujuan)
- 1 séndok baking powder
Kumaha Jieun Éta
- Dina pan, campur cai jeung aci jagong tuntas. Tambahkeun gula, cuka, jeung uyah; mawa ka kulub a, aduk terus.
- Dina mangkok, campur bahan pangsit sakumaha keur biskuit serelek, Pergaulan ngan dugi blended.
- Leupaskeun adonan pangsit kana sirop ngagolak, 1 séndok téh dina hiji waktu. Masak nepi rengse. Pikeun nguji pikeun doneness, lengket kalayan colok huntu ningali lamun pusat nyaéta doughy.
Anjeun bisa ogé kawas
Seger Peach Cobbler kalawan pangsit
Tempo ogé
Index Resep Utama
Dahareun Southern Imah
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 253 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 9 mg |
| natrium | 526 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 4 g |