Bari durian teu pituin Cina, duanana Cina jeung Hong Kong anu pasar impor utama pikeun buah pilari has ieu. Rasa amis sarta tekstur kandel durian ngajadikeun eta sampurna pikeun és krim . Paké durian seger mun mungkin.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 nepi ka 6 bagéan seger, beku atawa canned durian, sakumaha diperlukeun sangkan 4 ons némpelkeun durian
- 2
- yolks endog badag
- 3 séndok granulated gula, atawa rasa
- 1 séndok panggih vanili
- krim lampu 1 cup
- 1 cup
- sakabeh susu
Kumaha Jieun Éta
- Leupaskeun siki ti durian teh. Paké mangrupa mixer listrik nyampur daging kana némpelkeun a. Mencet témpél nu liwat kana tabung rupa. Anjeun kudu gaduh némpelkeun 4 ons durian di titik ieu. (Lamun henteu, make langkung durian). Chill témpél durian dugi siap pake.
- Dina mangkok sedeng, whisk endog kalawan hakekat vanili sarta gula.
- Bawa ka susu jeung krim ka kulub deukeut leuwih panas sedeng. Ngurangan panas ka low. Tuang di campuran endog, diaduk terus nepi ka thicken. Jaga teu ngantep kulub campuran, atanapi susu bakal curdle (lamun ningali gelembung ngabentuk di ujung panci, cokot dipareuman unsur kompor).
- Ngawenangkeun custard ka niiskeun. Chill custard dina freezer keur 30 nepi ka 45 menit, nepika geus ngan dimimitian heuras. Laun aduk di némpelkeun durian, hiji séndok dina hiji waktu.
- Boh nuluykeun katirisan, aduk sababaraha kali sapanjang, atanapi rengse dina és krim dina maker és krim .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 383 |
| total Fat | 30 g |
| jenuh Fat | 17 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 302 mg |
| natrium | 141 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 12 g |