Macaroni dasar sarta kéju nya gampang nyieun dina crockpot . Coba nambahkeun sababaraha canned tuna atawa dimasak hayam, lamun keukeuh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons siku macaroni, masak jeung lemes
- 1 (12 ons) bisa ngejat susu
- susu 1-1 / 2 gelas
- 2 endog
- 4 cangkir abon Cheddar kéju, dibagi
- 1 séndok uyah
- 1/2 séndok cabe hideung
Kumaha Jieun Éta
- Tempat anu macaroni asak dina cooker slow nu geus coated kalawan semprot nonstick sayur. Nambah susu ngejat , susu, endog, jeung 3 gelas tina kéju Cheddar . Campur ogé.
- Sprinkle kalawan sésana kéju 1 cup, teras nutupan jeung masak dina setting Low pikeun 5 jeung 6 jam, atawa dugi campuran nyaeta teguh jeung emas di sabudeureun edges. Ulah dipiceun panutup atawa aduk nepi ka macaroni geus réngsé masak.
Resep Sumber: ku Art Ginsberg (Bidadari Morrow)
Reprinted kalawan idin.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1274 |
| total Fat | 93 g |
| jenuh Fat | 53 g |
| jenuh Fat | 26 g |
| kolesterol | 380 mg |
| natrium | 1.766 mg |
| karbohidrat | 37 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 71 g |