The Passion Mutiara mangrupa cocktail aslina dijieun bari experimenting kalawan vodka markisa. Ieu mixes heran ogé ku Rum lampu sarta dimekarkeun jadi senang ieu sareng cocktail haseum gampang.
Aya sababaraha pausahaan anu ngahasilkeun markisa vodka, kaasup SKYY, Smirnoff sarta 42 handap sarta biasa jadi rada gampang manggihan. Upami teu kitu, anjeun tiasa salawasna infuse anjeun sorangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons Rum
- 1 1/2 ons
- markisa vodka buah
- 1/2 ounce
- triple detik
- jeruk nipis 1/2 ounce
- 2 dashes
- Bitters aromatik Angostura
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 248 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |