Ieu bisa jadi hiji cocktail modern, tapi ngabogaan gaya klasik nu pisan refreshing. The Lady Liberty asalna tina Living Room Bar & bérés tina W New York - kota tur munggaran kapanggih dina menu panas 2014 maranéhanana.
Naon paling nikmat ngeunaan Lady Liberty téh nya éta mixes Rum sarta orgeat - kombinasi tiki favorit - kalawan duanana maraschino na Chartreuse, nu jarang manggihan imah kalawan Rum.
absinthe kasebut aya pikeun nambahkeun hiji punch nu ukur absinthe tiasa tur nyampurnakeun profil matak sahiji inuman pisan nicely. Ieu hiji cocktail metot sarta éksplorasi nice rasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Rum lampu
- 1 ounce
- sirop orgeat
- 1/4 ounce
- maraschino liqueur
- 1/4 ounce
- héjo Chartreuse
- 1 ounce
- jus jeruk
- dash tina
- absinthe
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana gelas highball ngeusi és seger.
Resep kahadean: W New York - kota Living Room Bar & bérés
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 262 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 20 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |