Pilari jalan sampurna nyieun hiji bungkus alpukat, atawa make up sababaraha leftover guacamole ku bungkus sandwich? Coba ieu cageur vegan California-gaya resep alpukat hummus bungkus sandwich jeung hummus, alpukat, sarta sprouts. Alpukat roti bakar bisa jadi trend dahareun panganyarna, tapi vegans na Californians anu cinta alpukat geus nambahkeun alpukat mun sandwiches, toasts, sarta wraps keur puluhan.
Di dieu Éta jalan sampurna nyieun hiji basajan, bungkus alpukat séhat pikeun dahar beurang. Anjeun tiasa make vegan krim kéju di bungkus anjeun, tapi hummus nu loba healthier na kirang diprosés, sarta sagampil ngeunah. Tur anjeun bisa nambahan sababaraha asinan atanapi acar relish ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 tipung tortilla
- 3 séndok hummus
- 1/4 alpukat (sliced ipis)
- 1/3 sprouts cup alfalfa (atawa sababaraha daun saladah héjo atawa duanana)
- 2 nepi ka 4 keureut tomat
- keureut bonteng: pilihan
Kumaha Jieun Éta
- Mun tortillas tipung anjeun geus di fridge, mawa aranjeunna nepi ka suhu kamar ku boh letting aranjeunna diuk kaluar pikeun hiji atawa dua jam atawa ku popping aranjeunna dina microwave pikeun ngan sababaraha detik (sapuluh detik, tops).
- Nyebarkeun hummus nu handap puseur hiji tortilla tipung. Ngatur bahan séjén dina luhureun hummus jeung bungkus eta up pikeun gancang vegetarian na vegan bungkus hummus sandwich.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1806 |
| total Fat | 54 g |
| jenuh Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 19 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 4.429 mg |
| karbohidrat | 283 g |
| Serat dietary | 30 g |
| protéin | 47 g |