Jieun tortillas ieu diri seger jeung rasa bédana! Ieu tortillas homemade anu tipung, teu jagong kawas sabagian resep Méksiko nelepon pikeun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas
- tipung
- 1/4 cangkir
- pondok (atawa gajih babi - bisa ngagantikeun mentega atawa pondok sayur tiis)
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/2 séndok téh baking powder
- 1 cup cai (haneut)
Kumaha Jieun Éta
- Ku Blénder pastry atanapi tukang garpu, nyampur tipung, baking powder, uyah, sarta pondok, nepika nyarupaan hidangan kasar.
- Nalika ngahiji ogé, lalaunan nambahkeun cai dugi bentuk adonan lemes. Tambahkeun cai haneut tambahan salaku perlu.
- Knead pikeun 5 menit.
- Misahkeun kana 12 porsi keur tortillas leutik sarta 6 porsi keur tortillas badag. Manaskeun comal atanapi griddle leuwih panas sedeng.
- Gulung tiap bal adonan kaluar kana bentukna buleud, approx. kandel 1/8 inci.
- Teundeun unggal tortilla atah dina comal panas jeung masak dina saban gigir pikeun ngeunaan 1 menit. Lamun puffs up pisan, anjeun tiasa Toké liang di wewengkon puffed rék dipegatkeun uap anu. Masak eta nepika geus euweuh doughy.
- Angkat ti comal jeung nempatkeun onto piring ditutupan ku anduk. Paké edges of anduk ka tarik leuwih tortillas anjeun masak aranjeunna, tetep aranjeunna haneut.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 72 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 138 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 1 g |