The Beachcomber nyaéta panas malem cocktail sampurna kalawan campuran metot rasa. Hayu urang pangalusna digambarkeun salaku maraschino-flavored daiquiri . Sanajan ukur maké maraschino saeutik, anu rasa maraschino datang ka forefront sahiji inuman disebutkeun transparan ieu, mere hiji, touch meriah nice.
Upami Sadérék pilarian a, anjeun bakal manggihan yén aya sababaraha resep Beachcomber na, kawas loba cocktails tiki, maranéhna kalawan gedé-gedéan rupa-rupa. Sababaraha kaasup cau , sababaraha pamakéan vodka jeung Rum kalapa kalawan buah tropis sarta sababaraha saukur nambahan hiji bahan atanapi dua (misalna céri brendi) resep ieu.
resep handap mangrupakeun adaptasi nutup tina Beachcomber aslina sakumaha dicitak dina "padagang Vic urang palayan bar urang Guide" (1947). resep nu disebut keur inuman ieu bisa dicampurkeun kalayan ngeunaan 1 cup és, sanajan naha shaken atanapi beku, éta mangrupakeun inuman hébat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons
- Rum lampu
- 3/4 ounce
- triple detik
- 3/4 ounce
- jus jeruk
- 2 dashes
- maraschino liqueur
- Pilihan: 1/4 séndok
- sirop basajan
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 288 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 8 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 3 g |