Icebox muih merlukeun euweuh baking! Ieu mangrupa gampang resep icebox fruitcake kalawan nuhun crunch nikmat ka Crackers Graham, almond, jeung cherries candied.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup coklat chip (semi amis)
- 8 sdm mantega (4 ons)
- susu 2 sdm
- Gula 1/2 cangkir
- 1/3 cangkir candied cherries
- 2/3 cangkir almond (sliced)
- 2 kismis sdm
- 4,8 oz Graham Crackers (1 leungeun baju, atawa 1/3 tina kotak standar)
Kumaha Jieun Éta
- Baris hiji pasagi 8 inci atawa babak pan kalayan sapotong badag tina foil. Pencét taliti kana pan; ulah luh foil nu.
- Rendang cherries .
- Megatkeun Graham Crackers kana buah leutik di mangkok, tambahkeun cherries.
- Dina panci, ngalembereh chip coklat jeung mentega lajeng nambahkeun susu; aduk leuwih panas low.
- Tambahkeun kismis na almond jeung campuran cracker.
- Tuang saos coklat leuwih campuran cracker tur gaul ogé. Campuran Spoon kana pan jajan na mencet deui cherries di luhur.
- Panutup cake jeung foil jeung mencet handap pageuh.
- Nempatkeun jajan dina kulkas ka chill keur 2 nepi 3 jam.
- Angkat kaluar pan jeung cabut foil.
- Toko kueh dina kulkas.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 437 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 98 mg |
| karbohidrat | 48 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 5 g |