Madu jeung jus jeruk nu diantara rasa lawanna enhancing ngeunah kieu babi loin manggang. Manggang kasebut dipanggang ku apel jeung kentang amis, sahingga hiji unggulan hidangan dina hiji pot .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 boneless babi loin manggang (3 nepi ka 4 pon, gajih dipangkas)
- minyak nabati 1 séndok
- 1/3 cangkir madu
- jus jeruk 1/4 cangkir
- 1/4 cangkir jus apal beku konsentrasi (thawed)
- 2 teaspoons taneuh cabe hideung
- 1 séndok gula coklat (dipak)
- 3 badag kentang amis (quartered)
- 3 apel badag (cored na quartered)
Kumaha Jieun Éta
- Preheat oven ka 375 F.
- Lambang oven Walanda ovenproof badag kalayan minyak sayur jeung tempat leuwih sedeng luhur panas. Nalika panas pisan, nambah manggang babi. Cook, péngkolan manggang sakumaha anjeun masak nepi sadaya sisi nu browned, ngeunaan 6 menit. Angkat ti panas.
- Dina mangkok sedeng, ngagabungkeun nu madu, jus jeruk, apel jus konsentrasi, lada, sarta gula coklat. Sendok ngaliwatan manggang babi. Tempat anu kentang amis sabudeureun babi teh. Panutup jeung Panggang salila 2 jam. Babi kedah ngadaptar sahenteuna 145 F dina hiji thermometer instan-baca, suhu minimum aman pikeun babi.
- Tempat anu suku apal sabudeureun babi teh. Panggang, uncovered, basting remen, pikeun 20 menit, atawa nepi ka apel anu ngan lembut. Hayu babi nu nangtung pikeun 10 menit saméméh slicing. Ngawula ka babi manggang sliced, jeung kentang amis sarta apel.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 533 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 129 mg |
| natrium | 105 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 46 g |