Sendok saos rhubarb amis ieu leuwih pancakes atanapi waffles, atawa make eta salaku saos és krim.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound rhubarb (sliced)
- 1 1/4 cangkir gula (nganggo kirang upami rhubarb relatif amis)
- 1 séndok aci jagong
- Pilihan: 4 pakait ngawarnaan kadaharan beureum
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci sedeng, ngagabungkeun rhubarb jeung ngeunaan 1/2 inci cai.
- Tambahkeun gula; mawa ka kulub a. Handap panas sarta simmer pikeun 10 ka 15 menit, atawa dugi rhubarb nyaeta lembut. Aduk kalana tur nambahkeun leuwih cai upami diperlukeun.
- Sendok kana wadahna Blénder; adun dugi campuran téh lancar.
- Tambahkeun aci jagong na sababaraha tetes ngawarnaan kadaharan beureum, atawa nepi ka warna dipikahoyong geus ngahontal.
- Balik rhubarb campuran sambel kana panci jeung mawa ka kulub a; ngurangan panas tur simmer dugi thickened.
- Ngalayanan asin leuwih pancakes, roti pudding, jajan pound, atawa és krim.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 48 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |