A dipanggang custard-kawas resep pudding béas nu eta tos rengse gluten-gratis. Hurungkeun oven jeung Panggang nepi piring basajan ieu kalawan susu, gula, beas, nipis sarta flavored jeung kayu manis jeung kismis. Meureun nya bit baheula, tapi anu henteu nyieun sagala kirang enak lamun perlu dessert atawa brunch resep gluten-gratis.
Pilari deui gluten bébas dessert resep? Anjeun tiasa manggihan puluhan resep pikeun gluten bébas muih, cookies, pies tur beuki dieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- susu 4 cangkir
- Gula 1/2 cangkir
- 1/4 cangkir béas (uncooked)
- 1 séndok lemon zest (zest ti salah lemon)
- uyah 1/4 TSP
- 2 endog (ogé keok)
- 1/2 kismis cangkir
- Dash kayu manis (atawa secukupnya)
Kumaha Jieun Éta
- Dina mangkok badag, ngagabungkeun susu, gula, beas, mesek nipis sarta uyah. Aduk ngaleyurkeun gula.
- Tuang kana ogé buttered 2-quart casserole piring. Atur casserole dina pan baking deet ngeusi cai panas 1 inci. Panggang, uncovered, di 325 derajat salila 1 jam.
- Angkat ti oven na aduk ogé. Nuluykeun baking 45 menit deui. Angkat ti oven.
- Laun aduk jumlah leutik susu campuran panas kana endog keok; aduk deui kana sésana campuran susu di casserole nu, blending ogé. Aduk kismis.
- Balik deui kana oven na Panggang 30 menit deui, atanapi dugi custard tos disetel jeung béas nu geus asak. Angkat ti cai mandi. Sprinkle jeung kayu manis sarta ngalayanan haneut.
- resep pudding béas vegetarian Ieu gluten bébas jeung gandum-gratis.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 196 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 64 mg |
| natrium | 147 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 6 g |