Pastry krim jeruk ieu sawarga tucked kana crepe coklat jeung berries seger.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ¼ cangkir sakabeh susu
- 1 séndok zest jeruk
- 3 yolks endog
- ¼ cup granulated gula
- 1 séndok sadaya-Tujuan tipung
- 2 sendok tambah 2 teaspoons aci jagong
- 1/2 séndok ekstrak vanili murni
- 2 teaspoons Grand Marnier (atawa ékstrak 1/2 séndok jeruk)
Kumaha Jieun Éta
Dina panci leutik, haneut susu na zest jeruk leuwih panas low nepika ngan cukup panas keur uap. Bari susu keur pemanasan, whisk babarengan yolks endog, gula, tipung, jeung aci jagong dugi campuran sagemblengna rata.
Sakali susu nu geus steaming, nambahan satengah eta, whisking terus, nepi ka campuran endog. Tambahkeun susu na endog deui kana susu panas, nuluykeun aduk, sarta panas eta keur 1-2 menit, dugi custard ngahontal 170F dina thermometer digital na pisan kandel.
Angkat ti panas, aduk di ekstrak vanili jeung Grand Marnier (atawa sari), sarta chill saméméh ngeusian pastry.
resep pastry krim jeruk Hal ieu ngajadikeun kira 2 gelas flavored krim.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 472 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 316 mg |
| natrium | 839 mg |
| karbohidrat | 67 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 16 g |