Ieu variasi Fruity dina Mojito nu muterkeun up bungbuahan pangalusna usum panas, samangka seger jeung raspberries. Daging buah nu muddled sapanjang jeung mint nimba juices amis maranéhna, nu intermingle nicely jeung garing, refreshing ramuan. Sésana tina cocktail nu persis sakumaha anu kasebut dina aslina: jeruk, mint, sirop, soda na Rum (dina hal ieu pérak ti Shellback, nu sampurna di dieu).
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons Rum bodas (
- Shellback Silver Rum )
- jus jeruk 1/2 ounce
- 1/2 ounce
- sirop basajan
- 10
- daun mint
- 3
- batu samangka
- 6 seger
- raspberries
- 1 1/2 ons
- klub soda
- Garnish: sprig mint
Kumaha Jieun Éta
- Muddle daun mint, samangka jeung raspberries di cocktail shaker .
- Tambahkeun Rum, jus jeruk jeung sirop basajan kalawan és.
- Ngocok vigorously mun infuse rasa mint ogé.
- Galur kana gelas highball leuwih és seger.
- Luhur kalawan soda na garnish ku sprig tina mint.
Resep kahadean: Shellback Rum
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 878 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 11.666 mg |
| karbohidrat | 188 g |
| Serat dietary | 62 g |
| protéin | 17 g |