Ieu hébat appetizer sangkan lamun geus geus perokok dipanaskeun nepi. Ieu nambihan rasa gede kulit kentang ieu jeung hawa tiis ngamungkinkeun rasa ka nyampur babarengan bari maranéhna masak.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 kentang badag
- 3/4 cangkir (180 ml) tina kéju cheddar
- 1/2 cangkir (120 ml) bawang héjo
- 1 séndok (15 ml) paprika
- 1 séndok (5 ml) rawit
- 1 séndok (5 ml) cabe hideung
- 1 séndok (5 ml) bubuk bawang bodas
- 1 séndok (5 ml) uyah
- 2 sendok minyak zaitun
Kumaha Jieun Éta
1. kentang Panggang dugi lembut. Motong lengthwise dina suku. Scoop kaluar nyieun cangkang ngeunaan 1/2 inci kandel. Cet ku minyak zaitun jeung jaket kadua sisi jeung bahan garing.
2. Tempat di perokok disusun dina kira 200 derajat F (95 derajat C) jeung haseup keur 20 nepi ka 40 menit, gumantung kana kumaha smoky rék aranjeunna. Sprinkle kalayan kéju sarta ngantep haseup dugi kéju melts.
3. Top jeung bawang héjo dicincang jeung ngawula kalawan saos barbecue.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 131 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 18 mg |
| natrium | 357 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 5 g |