Lada andouille sosis jeung Creole bumbu jazz up ieu flavorful sarapan casserole. Ngawula ka casserole ieu kalayan buah pikeun tepung isuk hébat.
Pikeun rasa milder, nganggo sarapan sosis atawa sosis sejen smoked marengan uyah seasoned tinimbang Creole atawa Cajun seasonings.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 12 ka 16 ons smoked andouille sosis, thinly sliced
- 1/2 cangkir dicincang bawang
- 1/2 cangkir dicincang beureum atawa héjo bel cabé
- 6 endog badag
- susu 1 1/2 gelas
- 1 séndok Creole atawa Cajun bumbu adun
- 1/4 séndok cabe hideung
- 1 séndok seger dicincang peterseli, pilihan
- 4 keureut roti torn kana lembar 1 inci, atawa make 2 croissants badag, sliced sandwich-gaya na torn
- 2 tomat sedeng, diced
- 2 gelas abon Cheddar kéju
- uyah jeung cabé
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven jeung 350 derajat F (180 derajat C / Gas 4). Mentega a deet 2-quart baking piring.
- Dina skillet badag, masak sliced sosis sareng bawang jeung bel cabé dugi sayuran anu tembus. Whisk endog kalawan susu dina mangkok jeung bungbu Creole , lada, tur peterseli, lamun maké; sisihkan.
- Susun potongan roti nu torn leuwih handap baking piring nu buttered. Sprinkle kalawan campuran sosis jeung tomat diced. Top kalawan Cheddar kéju, tuluy tuang campuran endog merata leuwih luhur. Sprinkle kalawan uyah jeung cabé.
- Panggang casserole pikeun 35 nepi ka 40 menit, atawa nepika puffy tur enteng browned.
Anjeun bisa ogé kawas
Sosis Jeung Endog Casserole Resep
Endog jeung Bacon Sarapan Casserole
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 604 |
| total Fat | 46 g |
| jenuh Fat | 22 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| kolesterol | 271 mg |
| natrium | 1.097 mg |
| karbohidrat | 13 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 34 g |