Meunang kaluar anjeun muddler pikeun cocktail endah ieu nu fits sampurna kana sagala pihak patriotik-themed . Sakali deui, ieu amazes kuring jeung kombinasi rasa lantaran buah beri biru teu bakal rasa kami normal bakal dikaitkeun jeung anise, tapi di dieu teh berries disimpen dina kasaimbangan sampurna kalawan absinthe jeung jahé bir teh pagawean touch sampurna.
Keur vodka buah beri biru, Anjeun bisa milih boh Van Gogh urang Acai-buah beri biru , nu jero bluish-wungu, atawa hiji jelas kawas Stoli atanapi Smirnoff. Ieu gumantung kana warna anu rék meunang di tungtungna. Ogé, Chambord mangrupa hasil pilihan alam pikeun liqueur buah prambus, sanajan aya sababaraha batur anu bakal dianggo hébat ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 ounce Lucid
- Absinthe
- 1 ounce
- buah beri biru vodka
- 1/4 ounce
- sirop basajan
- jeruk nipis 1 Santika
- 1 drizzle
- buah prambus liqueur
- 6 ons
- jahé bir (leuwih atawa kirang ngeusian gelas)
- 3 nepi ka 4
- blueberries seger
- Garnish: 1 gula kubus
Kumaha Jieun Éta
- Muddle blueberries seger jeung tambahkeun sirop, Lucid, jus na vodka.
- Tambahkeun és na ngocok na tuang kana gelas highball .
- Drizzle liqueur na luhur kalawan Jahé Beer.
- Garnish kalawan hiji cukang gula.
Resep kahadean: Lucid Absinthe
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 595 |
| total Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 29 mg |
| karbohidrat | 112 g |
| Serat dietary | 13 g |
| protéin | 6 g |