cookies cookie pencét ieu dijieun kalawan jeruk nipis seger jeung zest. Sprinkle nu cookies jeung gula berwarna konéng saméméh baking sangkan aranjeunna langkung festive.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 teken unsalted mentega (6 ons, softened)
- 1 séndok jeruk nipis (STP)
- 1 séndok lemon zest
- 2 gelas / 9 ons sadaya-Tujuan tipung
- 1 cup / 3 1/2 ons tipung gula (sifted)
- 1/4 séndok téh uyah
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat dina 350 F.
- Gajih hiji lambar cookie atanapi baris dinya jeung kertas parchment.
- Dina mangkok Pergaulan, ngagabungkeun mentega, jeruk nipis, sarta lemon mesek.
- Dina mangkok Pergaulan sejen, ngagabungkeun tepung, gula, sareng uyah.
- Campur bahan baseuh jeung bahan garing ngan dugi moistened.
- Sendok adonan kana pers cookie ku citakan dipasangan sahiji bentuk nu dipikahayang.
- Pencét cookies 2 inci eta onto cadar baking disiapkeun.
- Panggang 10 ka 12 menit, atawa dugi coklat emas.
Anjeun bisa ogé kawas
Buttery Spritz Cookies
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 45 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 6 mg |
| natrium | 60 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |