Manggang domba resep taktak jeung bawang bodas, jeruk nipis, sarta seasonings lianna.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 bawang bodas cengkeh badag (minced)
- 1 séndok sadaya-Tujuan tipung
- 2 teaspoons uyah
- dash cabé
- jeruk nipis 1 séndok
- 1 domba taktak manggang (boneless, ngeunaan 3 nepi ka 4 pon, drippings pan ditangtayungan)
- Keur kuah:
- 3 séndok sadaya-Tujuan tipung
- 1/2 cangkir cai (tiis)
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bodas minced, tipung, asin, lada, jeung jeruk nipis, rub sakuliah manggang. Teundeun domba dina lambaran badag tina beurat-tugas foil; mungkus jeung ngamankeun edges of foil. Teundeun manggang dibungkus dina roasting pan deet.
- Manggang dina 325 F keur 2 1/2 ka 3 jam, atawa nepi ka thermometer daging registers ngeunaan 160 F keur Medium atanapi 170 F keur Muhun Rengse. Buka foil panungtungan 30 menit atawa roasting.
- Dipiceun daging ka platter a. Tuang juices pan kana ukur cup 2-cangkir jeung nambahan cai sangkan 1 3/4 gelas. Mindahkeun juices daging kana panci sarta tempat leuwih panas sedeng.
- Nempatkeun 3 séndok tepung dina cangkir leutik atawa mangkok; aduk di 1/2 cangkir cai tiis.
- Tuang kana campuran jus daging; masak, aduk terus, dugi thickened.
Anjeun bisa ogé kawas
Herbed leg of Anak Domba jeung Pan kuah
Manggang Domba Taktak Jalan kalawan Oranyeu
Tempo ogé
Index Resep Utama
Dahareun Southern Imah
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 756 |
| total Fat | 47 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 212 mg |
| natrium | 1.110 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 59 g |