Royal Smash mangrupakeun pulas pikaresepeun dina mint Julep . Ieu ngagantikeun nu Bourbon kalawan Royal Combier, hiji liqueur jeruk nu mangrupakeun adun tina detik tripel, cognac sarta liqueur abad-19 disebutna elixir de Combier. Nalika medley ieu rasa geus dipasangkeun kalayan lemon Freshly muddled na mint hasilna cukup spektakuler sakumaha lemon nu ngaronjatkeun hakekat jeruk. Dina fashion julep leres, abdi nyarankeun tuang ieu leuwih és ditumbuk .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 ons Royal Combier
- 1/2 lemon (4 sakumpulan lemon seger)
- 6 ka 8 Daun mint
Kumaha Jieun Éta
- Muddle daun mint na wedges lemon di sagelas Pergaulan.
- Tambahkeun Royal Combier jeung és na ngocok teuas.
- Galur leuwih és dina kaca batu na garnish ku sprig mint seger.
Resep kahadean: Royal Combier liqueur
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 19 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 3 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |