turnips mashed anu digabungkeun jeung bodas endog jeung bahan séjén sangkan turnip casserole ieu. Casserole teu bisa jadi gampang nyieun na pleases malah jalma anu teu pikir maranéhna resep turnips !
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 gelas asak, turnips mashed, tiis
- 1 cup breadcrumbs
- 1/2 cangkir dilebur mentega atawa margarin
- Gula 1 séndok
- 1/2 séndok téh uyah
- 1/4 séndok cabé
- 2 endog, dipisahkeun
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun turnips, crumbs roti, margarin, gula, uyah, cabé, jeung yolks endog keok.
- Darso bule endog dugi formulir puncak kaku; melu kana campuran turnip.
- Campuran turnip Spoon kana buttered 1-quart casserole.
- Panggang turnip puff dina 350 F salila 40 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 195 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 298 mg |
| karbohidrat | 18 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 5 g |