Lamun ditéang nu otentik Memphis-gaya rasa, kasampak aya salajengna. resep ieu ngagabungkeun hiji rub hebat sareng saos nikmat pikeun ngahasilkeun sét tastiest tina tulang rusuk anjeun geus kungsi ngalaman.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon / 1,3 kg babi spareribs
- Pikeun rub:
- 4 teaspoons / 20 ml paprika
- 2 teaspoons / 10 uyah ml
- 2 teaspoons / 10 ml taneuh seger cabe hideung
- 1 séndok / 5 ml rawit
- Pikeun asin:
- 2 gelas / 475 ml saos tomat
- 2 gelas / 475 ml dicincang bawang
- 1 cup / 240 ml cuka anggur beureum
- 2 cengkéh bawang bodas (minced)
- 1/4 cangkir / 60 ml mustard konéng
- 1/2 cangkir / 120 ml gula coklat, dipak
- 1/2 séndok / 2,5 ml Louisiana saos panas
Kumaha Jieun Éta
1. Nyiapkeun iga ku nyoplokkeun mémbran ti underside tina tulang rusuk. Motong kaluar wae gajih leupas atawa daging.
2. Nyiapkeun perokok atanapi grill. Anjeun bakal rék nahan hawa a sabudeureun 225 derajat F / 110 derajat C pikeun 4 ka 6 jam sangkan rencana nu sasuai. Tulang rusuk usum kalawan Memphis rub na tempat di grill atanapi di perokok.
3. Sedengkeun iga nu masak, nyiapkeun saos barbecue: adun babarengan sagalana iwal saos tomat anu. Tuang kana panci sarta nambahan saos tomat anu.
Simmer leuwih panas low salila 15 menit. Angkat ti panas sarta sisihkan.
4. tulang rusuk Cook dugi ka suhu internal daging ngahontal ngeunaan 185 derajat F / 85 derajat C. Sikat kalayan saos barbecue . Sanggeus kira 10 menit, balikkeun iga leuwih na sikat sareng saos terus salila prosés masak.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 763 |
| total Fat | 31 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 197 mg |
| natrium | 1.775 mg |
| karbohidrat | 55 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 65 g |