resep aioli tarragon mustard Ieu bisa dipaké dina sagalana ti sayuran steamed jeung hayam Anggang ka steak grilled kandel. Hal hébat sejenna ngeunaan resep sambel tiis Palasik ieu, éta mung nyokot sababaraha menit sangkan. Ogé bisa diadaptasi jeung rasa anjeun kalayan béda bumbu na rempah.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mayonnaise
- 1 leutik cengkeh bawang bodas (ditumbuk jeung finely minced)
- 1 sendok
- tarragon (finely dicincang)
- 2 sendok
- Dijon mustard
- uyah secukupnya
- cabe hideung mun rasa
Kumaha Jieun Éta
1. ngagabung kabéh bahan dina mangkok sedeng jeung mix ogé.
2. Usum secukupnya kalawan uyah jeung cabé. Panutup jeung refrigerate salila 1 jam pikeun nyampur rasa, atawa nepi ka dua poé.
3. Ngawula ka aioli chilled.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 98 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 5 mg |
| natrium | 137 mg |
| karbohidrat | 5 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |